Nějaké ty rozumy

Nějaké ty rozumy

Filom3n o bolestivé pravdě:
„to je presne to co rikam – tady ti to nevadi ale az se staryho zeptas libim se ti? a on ti po pravde odpovi ze ne, ze jsi pred deseti letama nebyla tak tlusta, a ze jsi nemela ty hnusny vrasky (protoze je to pravda ale on te miluje tak ti rekne pravdu) tak jak se ti to bude libit, je to opravdu dvojsecny, vidim to sam ) i kdyz se mu nelibis je s tebou protoze te ma rad, ale po tom co ti tohle rekne budes ho i ty milovat? i kdyz on te miluje tlustou a s vraskama?
vsad se ze ho od ty doby milovat nebudes, i kdyz na tom co k tobe on citil se nic nezmenilo, jenom proto ze jsi musela videt pravdu.
znamkovani decek ve skole je neco jinyho, tam by smradi mneli dostat jeste po rypaku kdyz prudej“

D-FENS o chovu ježků:
„Ohledně shánění žrádla pro ježky mám celou řadu zajímavých příhod, které spadají do dob, kdy domácí chov ježků nebyl tak rozšířen jako dnes a žrádlo se nedalo běžně koupit. V prvních letech ježkování jsem objednával ježčí žrádlo z jednoho velkého německého e-shopu, protože v ČR ještě ježčí žrádlo nebylo. Tak jsem vyplnil objednávku, zaplatil a za týden mi dorazila krásně zabalená krabička, ve které se nacházelo 2.5 kg žrádla pro potkany s názvem Rattenschmauß (krysí hody). Napsal jsem do e-shopu, že mi poslali žrádlo pro krysy místo pro ježky a co navrhují. Přišla mi ohromně uctivá odpověď, že se omlouvají, že muselo někde dojít k chybě, že mi posílají novou zásilku a tu starou že nemusím vracet, protože by to bylo tak jako tak neekonomické. Dorazila nová stejná krabička a v ní byl opět Rattenschmauß. Opět jsem napsal do e-shopu zdvořilou žádost, že se chyba bohužel opakovala a že mi opět dorazilo žrádlo pro potkany, zda mohou celou věc prověřit a poslat mi žrádlo pro ježky. Opět přišla profesionálně formulovaná odpověď, že toho velmi litují a že mi posílají žrádlo pro ježky a k tomu ještě jedno balení navíc jako odškodné za všechny tyto komplikace. Dorazila krabice a v ní byly… dva pytle Rattenschmaussu, celkem 5 kg. Krysí sen se začínal nepříjemně materializovat, protože jsem měl už 10 kg Rattenschmaussu obsahujícího burisony, zeleninu a další věci, co ježek ignoruje. Už jsem nikam nic nepsal a do e-shopu zavolal, abych jim popsal, že se mi skutečně nedaří přesvědčit ježka, aby se stravoval jako krysa a že i to stupidní zvíře s mozkem velkým jako rozinka hodnotí kriticky jejich e-shop. Poslechli si mně a slíbili, že se prověří. A udělali to. Prý měli špatně v systému přiřazený EAN kód. Halt SAP. V další krabičce bylo naštěstí 5 kg ježčího žrádla a omluvný dopis.“

Tomcat2 na Diit o připravované RTX 2080 Ti Super:
„No vezmeme-li to tak, že RX 5700 XT s 10,3 miliardy tranzistorů na 251mm2 má zhruba stejný výkon jako RTX 2070 SUPER se 13,6 miliardy tranzistorů na dvakrát větší ploše 545mm2 a asi o 18% nižší, než RTX 2080 SUPER na stejném jádře.
Tak AMD udělat kartu, co má stejnou plochu 545mm2, tak se na ni vejde asi 22,3 miliardy tranzistorů, což by měla výkon, asi jako dvě RTX 2070 SUPER, což je asi o nějakých 60% víc, než RTX 2080 Ti !!!
No a kdyby to jádro udělali velké 754 mm, co má RTX 2080 Ti … tak se z toho Nvidia posere“

Comments are closed.