Herní výzva 2017 – report

Herní výzva 2017 – report

REPORT
9. 1. 2017
Dal jsem dohromady první nástřel her, které bych chtěl ve výzvě pokořit. Zatím to vypadá dobře. Přemýšlel jsem, jestli tam nějak nenapasuju Dooma, kterého jsem rozehrál těsně přes koncem roku, ale nebudu spekulovat 🙂

13. 1. 2017 – Tak jsem dnes omylem splnil bod 6, tedy šedou hru. Dohrál jsem Runes of Brennos, což je hra cca na hodinu. Čekal jsem, že to bude tak třikrát tolik.
Rozehrál jsem Crusaders of Might and Magic. Po úvodních technických potížích se snad podařilo vše vyřešit a hra funguje. A není to zatím taková hrůza (protože vše pečlivě prolézám a nebloudím).

14. 1. 2017 – Teda to jde nějak rychle. Crusaders of Might and Magic mám dohrané, nakonec to nebylo tak zlé, ale ta hra má prostě svá omezení. Teď si dám od her chvíli pauzu a budu se věnovat studiu.

22. 1. 2017 – Jen tak narychlo jsem rozehrál Shelter a najednou jsem zjistil, že už jsem na konci. Mám poslední dobou nějaké „štěstí“ na krátké hry.

11. 5. 2017 – Po čtyřech bezesných nocích mám za sebou dva konce v The Talos Principle. Byla to super jízda, ale ty levely s nahráváním a replayováním ducha mi teda řádně zvedaly žluč.

18. 7. 2017 – Po menší pauze jsem si dal rychlovku s Lauronou. Teda… no jako hru z kategorie Rychlovka, chápete… Byla to vcelku rozkošná „hra“ A Bird Story, kterou jsme hráli současně a postupně si přes TeamSpeak sdělovali dojmy. Byl to rozhodně zajímavý multiplayerový element v singleplayerové hře 🙂

2. 11. 2017 – Po dvou měsících testování jsem konečně mohl „dohrát“ Ugrovu hru Pivo’s Grand Adventures Episode 2: Redemption. Sice jsem ji dohrál asi 20x, ale teprve až 2. 11. o něco šlo – musel jsem zachránit adminy, aby mohli dokončit konzolový update Databáze.

10. 11.2017 – Protrápil jsem se skrz The Vanishing of Ethan Carter. Jakkoliv má tahle hra spoustu kladů, tak má v mých očích tak velké zápory, že sáhnu po průměrném hodnocení. Byl to příjemně strávený čas, ale mohl být ještě příjemnější.

11. 11. 2017 – Rozehrál jsem hned další kategorii „Nad Tatrou sa blýská“. A pěkně jsem si nabil rypák. Dlouho jsem měl vybranou hru State of War, ale ta mě ještě před polovinou tak silně znechutila, že jsem se rozhodl to změnit. Tak jsem prolézal hry tady na DH a padlo mi oko na Space Resistance. A za 40 minut jsem zachránil svět 🙂

23. 11. 2017 – Po třech dnech hraní jsem dokončil Wolfenstein: The New Order. Byla to zajímavá akční jízda, ale musel jsem se do hraní trochu nutit.

9. 12. 2017 – Zbývá poslední hra a to bude asi DeathSpank. Podařilo se mi ji koupit v poslední slevě na Steamu asi za 3 eura a první hodina hraní nevypadá vůbec špatně. To půjde.

27. 12. 2017 – Teda myslel jsem, že to půjde trochu rychleji. Ale plním i side questy. Zasekl jsem se u jednoho „bosse“ (nepochopil jsem, že na něj nemám a mám se vrátit později), čímž jsem ztratil trochu času. Každopádně už mám skoro všechny sirotky, takže by to snad za nějaké 2-3 hodiny mělo být za mnou. Mám na to 4 dny, tak to snad stihnu 🙂

28. 12. 2017 – Hotovson! Poslední asi třetinu hry jsem dotáhl na dva zátahy a celkový čas se zastavil na 10 hodinách. Hru jsem neflákal, splnil všechny side questy a získat všechny achievementy.
Tak a teď si můžu v klidu užít konec roku bez nervů 🙂

Comments are closed.